?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Тендерна мафія вбила Миколу Наконечного
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

17 лютого 2013 року на 50 році життя помер Микола Наконечний міський голова міста Христинівка Черкаської області. Попередньою причиною смерті стала гостра коронарна недостатність (обірвався тромб). Справою займається міліція.

Напередодні Наконечний потрапив до реанімації Христинівської районної лікарні, але лікарі не змогли врятувати йому життя.

«Микола Петрович останнім часом багато хворів і перебував у відпустці за станом здоров’я — прокоментував заступник міського голови Христинівки Олександр Кучеренко. Наскільки мені відомо, лікарі знали про те, що у нього був тромб».

Микола Петрович Наконечний з 2006 року очолював Христинівську міську раду, у 2010 році був переобраний на другий термін. За нього віддали свої голоси біля 90 відсотків виборців. Христинівка стала відомою для туристів після того, як мер ініціював спорудження пам’ятника Івану Гонті та Максиму Залізняку. На сьогодні це місце паломництва для всіх гостей міста.

У минулому році Микола Наконечний балотувався до Верховної Ради України по виборчому округу №200 (з центром в Умані). Зайняв друге місце, поступившись Антону Яценку. Під час кампанії у його будинок в Христинівці невідомі особи кидали гранату.

Прощання з Миколою Наконечним буде 19 лютого об 11.00 біля Святотроїцького храму в Христинівці.

Антон Яценко був першим віце-президентом Тендерної палати України.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.