?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
IDS Group Ukraine заявляє про рейдерське захоплення
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Найбільший виробник мінвод в Україні IDS Group Ukraine просить владу втрутитися в ситуацію, що склалася навколо компанії, і «припинити свавілля контролюючих структур».

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, за підтримки податкових органів та судів в даний час відбувається спроба рейдерського захоплення активів компанії.

«Зараз вже заблокована робота заводів в Миргороді та Моршині, ведуться обшуки в приміщеннях компанії і будинках керівників підприємств», — наголошується в повідомленні.

У свою чергу, в прес-службі Державної податкової служби спростовують інформацію про рейдерське захоплення Миргородського заводу мінвод та заявляють про порушення кримінальної справи відносно посадових осіб підприємства за ухилення від сплати податків в сумі понад 2,9 млн гривень за перше півріччя 2012 року.

У ДПС також підкреслили, що комплекс оперативно-слідчих дій, що проводиться у відношенні ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод», відповідає вимогам чинного законодавства, стосується адміністративно-господарської діяльності підприємства і «жодним чином не може розцінюватися як рейдерське захоплення».

Нагадаємо, 8 листопада 2012 року консультант стратегії групи IDS Group Ukraine Микола Кміть заявив про рейдерське захоплення Миргородського заводу мінеральних вод.

Раніше «Итар-Тасс» повідомило, що Сихівський райсуд Львова задовольнив запит росіян про арешт нерухомого майна і активів низки компаній на території України, що належать Борису Березовському.

У ЗМІ зазначили, що заарештовано, зокрема, майно заводу мінеральних вод, земельні ділянки та будівлі, що належать російському олігарху Борису Березовському, а також активи більше десятка фірм та акціонерних товариств в різних українських містах.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.