nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Богатирьову хочуть звільнити за корупцію

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Віце-прем’єр-міністра України – міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову звільнять до Нового року. Про це Національне бюро розслідувань України повідомило джерело в адміністрації президента.

Як повідомив співрозмовник причиною звільнення Р.Богатирьової може стати гальмування наведення порядку на ринку ліків, зокрема, формування цінової політики.

Ще однією причиною є неефективне використання 38,5 мільйонів гривень з держбюджету під час закупівлі витратних матеріалів та обладнання для медустанов в Полтавській, Сумській та Харківській областях. Також Богатирьовій закидають держзакупівлі за корумпованими схемами через фірми сина.

“Також є запитання до роботи Раїси Василівни і в гуманітарній сфері”, – сказав співрозмовник.

Раніше президент України Віктор Янукович під час засідання Комітету з економічних реформ попередив віце-прем’єр-міністра України – міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, що її роботу розглянуть під мікроскопом.

“Дуже багато нарікань у нас від людей на ціни на ліки. Ця робота ведеться, але вона не ведеться системно. Деякі ініціативи, які були два-три місяці тому вони пригальмувались. Я попереджую, Раїсо Василівно вас особисто: як твльки закінчаться вибори, на РНБО ми розглянемо все під мікроскопом – що виконано, а що не виконано. І якщо ми знайдемо виконавців, які загальмували ці процеси, вони будуть за це відповідати на чолі з вами, майте на увазі”,- наголосив президент.

Tags: Богартирьова Раїса, Віктор Янукович
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author