?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Богатирьову хочуть звільнити за корупцію
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Віце-прем’єр-міністра України – міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову звільнять до Нового року. Про це Національне бюро розслідувань України повідомило джерело в адміністрації президента.

Як повідомив співрозмовник причиною звільнення Р.Богатирьової може стати гальмування наведення порядку на ринку ліків, зокрема, формування цінової політики.

Ще однією причиною є неефективне використання 38,5 мільйонів гривень з держбюджету під час закупівлі витратних матеріалів та обладнання для медустанов в Полтавській, Сумській та Харківській областях. Також Богатирьовій закидають держзакупівлі за корумпованими схемами через фірми сина.

“Також є запитання до роботи Раїси Василівни і в гуманітарній сфері”, – сказав співрозмовник.

Раніше президент України Віктор Янукович під час засідання Комітету з економічних реформ попередив віце-прем’єр-міністра України – міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, що її роботу розглянуть під мікроскопом.

“Дуже багато нарікань у нас від людей на ціни на ліки. Ця робота ведеться, але вона не ведеться системно. Деякі ініціативи, які були два-три місяці тому вони пригальмувались. Я попереджую, Раїсо Василівно вас особисто: як твльки закінчаться вибори, на РНБО ми розглянемо все під мікроскопом – що виконано, а що не виконано. І якщо ми знайдемо виконавців, які загальмували ці процеси, вони будуть за це відповідати на чолі з вами, майте на увазі”,- наголосив президент.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.