?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
У Києві від епідемії грипу померло більше людей, ніж у 2009 році. Подробиці
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

grip-SOS

У столиці знижується рівень захворюваності на грип і ГРВІ. За даними СЕС Києва, за тиждень (з 7 по 13 лютого 2016 року) зареєстровано 22532 хворих, а це на 20,8% менше, ніж на попередній. А на цьому тижні захворіло 5390 осіб, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У той же час, від ускладнень в результаті хвороб продовжують вмирати люди. Так, з початку епідсезону від пневмоній померло 55 осіб, в тому числі четверо — за перші два дні на цьому тижні. Грип лабораторно підтверджений у 30 випадках.

Для порівняння, в 2009—2010 роках, коли в Україні «бушувала» епідемія «свинячого грипу», за весь епідсезон в Києві було зафіксовано 54 летальних випадки. У наступні роки смертей від грипу не було (виняток 2012—2013 роки — 2 випадки).

американські вчені повідомили про розробку ліків від грипу HB36.6. Ці вакцини, на думку медиків, здатні ефективно боротися проти різних штамів вірусу.

Зараз клінічні випробування HB36.6 успішно провели на мишах, яким вводили новий препарат і заражали грипом. Гризуни, яким ввели ліки, вижили, на відміну від інших — без ін’єкцій HB36.6.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.