?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Відкриваю вогонь, — опубліковане радіоперехоплення розмов поліцаїв-вбивць неповнолітнього пасажира.
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Avakov-pnh1-500x368

 

В інтернеті з’явився радіоперехоплення погоні патрульної поліції Києва за автомобілем BMW в ніч з 6-го на 7-е лютого 2016 року.

Запис розміщений на каналі Youtube «Дорожнього контролю», повідомляє sprotiv.org.

7 лютого 2016 року київські патрульні 20 хвилин переслідували 4 хлопців на BMW, в результаті чого після зупинки авто відкрили вогонь і застрелили людину через лобове скло.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу стосовно патрульних, які застрелили людину під час нічної погоні за BMW. Прокуратура вилучила записи з камер відеоспостереження, взяла свідчення в поліцейських і свідків.

Провадження розпочато за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу — перевищення службових повноважень співробітником правоохоронних органів, яке призвело до тяжких наслідків. Паралельно розпочато провадження за ст. 345 КК — насильство стосовно співробітника правоохоронного органу.

Голова МВС Арсен Аваков та керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе виступили з заявами про підтримку поліцейських, які застосували зброю в Києві (77 пострілів), та розстріляли неповнолітнього пасажира.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.