?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Підлеглий Матіоса — Костянтин Кулик замішаний у кількох корупційних скандалах. Подробиці
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kulik Konstyantyn1

 

Наприкінці грудня в Антикорупційній прокуратурі повідомили, що розпочали кримінальне провадження за фактами, які можуть вказувати, на можливе незаконне збагачення прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Згодом це провадження було передане в Національне антикорупційне бюро.

Костянтин Кулик – безпосередній підлеглий Головного військового прокурор Анатолій Матіос – замішаний одразу у кількох скандалах, пише Національне бюро розслідувань України.

Зокрема, журналісти порталу «Наші гроші» повідомляли, що Ірина Німець, цивільна дружина скандального військового прокурора, в 2014 році придбала автомобіль Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн, в той час як її дохід був лише 1 тис. 687 грн за рік.

Також відомо, що Костянтин Кулик оскаржує у суді результати конкурсу в Антикорупційну прокуратуру, щоб скасувати їх, і, як наслідок, заблокувати роботу цього органу.

«А не працює Антикорупційна прокуратура – не зможе працювати і Антикорупційне бюро, і Матіос та його колеги знову зможуть одноосібно доїти угодовану корову «боротьби з корупцією», – зазначає НБРУ.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.