?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Звільнений за корупцію Кривопішин став радником #Кличко
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Klichko-Kernes2-500x281

 

У мережі обговорюють чергове резонансне призначення в київську мерію. Виявилося, що новим радником глави столичної мерії став корупціонер Олексій Кривопішин, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

На це звернув увагу заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

«01.02.2016 Кривопішин став радником Кличка.Всіх вітаю і всім щиро вдячний! Реформи по-українськи», — пише він на своїй сторінці в Facebook.

Чиновник уточнює, що проти Кривопішина зібрали стільки доказів і передали їх до Служби безпеки, що можна відкривати кримінальну справу. Про успішність таких судів над чиновниками, які зловживають владою постійно наполягають європейські та американські політики.

«Чому Кривопішин-гейт, а не Кличко-гейт? Він умудряється за останній тиждень і Кернеса покатати, і встиг забудову біля Софії відновити в правах», — написав користувач під постом Омеляна.

Нагадаємо, що Олексій Кривопішин очолював Південно-Західну залізницю протягом 13 років з 2002 року. Журналісти розслідували корупцію у відомстві, відповідальному за залізницю, і з’ясували, що він побудував за гроші із держбюджету приватний спортивно-розважальний комплекс Olimpic village на території, яка призначалася для відпочинку працівників залізничної галузі.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.