nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Коханка прокурора #АТО Костянтина Кулика купила Land Cruiser за 1,21 мільйон при доході 1700 гривень

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kulik Konstyantyn1

 

 

Офіційний дохід Ірини Німець за 10 років опинився в 10 разів менше вартості придбаної машини, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Співмешканка військового прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика Ірина Німець в 2014 році купила позашляховик вартістю 1,21млн.грн., хоча її офіційний річний дохід становив 1687 гривень.

Про це йде в постанові рішення Солом’янського райсуду Києва від 15 січня 2016 року.

Як повідомляється, в рамках кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення військового прокурора Кулика, Національне антикорупційне бюро звернулося до суду з проханням надати доступ до документів з придбання позашляховиків його співмешканкою Іриною Німець і матір’ю Світланою Кулик.

Йдеться про автомобіль Toyota Land Cruiser-200 вартістю 1,21млн.грн., придбаному Іриною Німець, а також Тoyota RAV4 вартістю 459 тис. грн, оформленого на Світлану Кулик. Обидві машини 2014 року випуску і придбані в тому ж році.

 

 

Nemec-Iryna1

 

Жоден з цих автомобілів не вказаний у декларації Кулика за 2014 рік, оскільки ні мати, ні співмешканку, яка за даними слідства є матір’ю його дітей, прокурор у декларації в розділі «члени сім’ї» не вписав.

Згідно з договорами купівлі-продажу зазначених автомобілів, розрахунок за позашляховики мав здійснюватися безготівковим платежем на рахунок фірми-постачальника в «Кредит Агріколь Банку». Гроші повинні були перевести з рахунку в «Діамантбанку».

«Разом з тим, гроші на рахунок вносилися готівкою, про що свідчать відповідні квитанції. Тому фактично позашляховики купували за готівку», — пояснили в НАБУ.

Обґрунтовуючи необхідність перевірки обставин покупки даних автомобілів, НАБУ вказало той факт, що згідно з даними податкової, офіційний дохід Ірини Німець в 2014 році, тобто в рік придбання автомобіля, становив 1687 грн, а сукупний дохід за останні 10 років — 111 962 грн. Це в 10 разів менше вартості придбаної машини.

Для з’ясування розміру витрат прокурора Кулика, його співмешканки і матері суд задовольнив прохання НАБУ і надав доступ до банківських документів.

Нагадаємо, в 2014 році Кулик задекларував трикімнатну квартиру загальною площею 249,3 кв м в елітному житловому комплексі в Києві. Видання «Донецька правда» з’ясувало, що Кулик, а також його родичі стали власниками ще кількох дорогих квартир у столиці. Крім того НАБУ встановило, що Німець відвідує спортивний клуб «Царський», де річний абонемент коштує від 40 до 520 тис. грн.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author