nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

#Яценюк залишив школярів 1-4 класів без харчування. Постанова уряду

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

yacenuk-kurva1-500x340

 

Кабінет міністрів Яценюка скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, залишивши безкоштовним лише харчування для дітей з малозабезпечених сімей.

Про це йдеться в постанові уряду Яценюка від 18 січня 2016 р. № 16, повідомляє sprotiv.org.

Згідно із постановою, Кабмін Яценюка вніс зміни до порядку надання послуг з харчування дітей  у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних  навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Так, згідно із документом, триразове безкоштовне харчування (сніданок, обід, вечеря) отримуватимуть учні професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів/інвалідів I-III груп та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Крім того, як зазначається у постанові, органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів.

yacenuk-diti-bez-izhi1

Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author