nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Хіба це дорого, сорочка для спецназу за 1696 грн? – Артем Ситник, голова Антикорупційного бюро. Подр

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Sitnyk-Artem1-500x281

 

17 грудня 2015 року з’явилася інформація про закупівлі амуніції для спецназу Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Ціни на футболки (1116 грн), сорочки (1696 грн), зимове взуття (5536 грн) неабияк здивували користувачів мережі Інтернет.

Sitnyk-Artem-zakupivli1

Проте голова Антикорупційного бюро Артем Ситник заявив у коментарі ТСН.ua, що ціни не є завищеними. “Це спецназівське обладнання та форма. Це невелика ціна. Навпаки. Бо спеціальне обладнання для спецназу дуже дорого коштує.

А ми якраз знайшли по мінімуму. Ми могли взяти набагато дорожче, але брали мінімальні ціни, оскільки розуміли, що такі питання будуть виникати”, – розповів журналістам байку Ситник.

Голова НАБУ додав, що записав відеопрезентацію, на якій буде відзвітовано по кожному пункту – шкарпетки, сорочки, термобілізна. “Покажемо, якої фірми ми брали і скільки воно коштує”, – додав Ситник.

Відео буде опубліковано на сайті НАБУ та на офіційній сторінці у Facebook. А тим часом на сайті НАБУ з’явився текстовий звіт про закупівлі.

“Я категорично не згодний з оцінками деяких користувачів соціальних мереж, що уніформу для спецпризначенців можна було б купити дешевше. Національне антикорупційне бюро України – єдине бюро у світі, яке має у своєму штаті спеціальний підрозділ, створений для затримання підозрюваних у вчиненні корупційних правопорушень, для захисту свідків та працівників НАБУ. Щоб виконувати дані функції, спецназівець має бути готовим до будь-яких погодних умов. Тож для нас дуже важливо було закупити якісний одяг і взуття”, – пояснив Ситник.

 

 

Sitnyk-Artem-corupt1-500x500

Tags: закупівлі, казнокрадство
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author