?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Кандидат у Київраду від Блока Порошенка Олег Костюшко роздає виборцям по 500 грн. Фото. Відео
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kostushko-pidkup1

 

Кандидат у депутати Київської міської ради по 103 виборчому округу від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олег Костюшко роздав матеріальну допомогу виборцям Солом’янського району Києва.

Про це йдеться у заяві Громадянської мережі ОПОРА, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Наголошується, що на електронну пошту спостерігача ОПОРИ надійшла інформація про те, що Костюшко, який є чинним депутатом Київської міськради, у своїй приймальні роздає по 500 гривень громадянам в якості матеріальної допомоги.

Прибувши в громадську приймальню Костюшка, активісти ОПОРИ виявили значну кількість виборців і білі конверти на столі.

Спостерігачі викликали міліцію.

Міліціонери Авакова та слідчо-оперативна група, які прибули на місце, взяли пояснення у громадян, проте конверти з грошима так і не вилучили та підкупу виборців не перешкоджали, оскільки, за їхніми словами, не мають таких повноважень.

Сам же Костюшко на зауваження спостерігачів ОПОРИ, що він є кандидатом у депутати і суб’єктом виборчого процесу, заявив про те, що нічого протизаконного він не здійснює, адже роздає матеріальну допомогу громадянам як діючий депутат Київської міськради.

Спостерігачі написали відповідну заяву правоохоронцям і зараз матеріали і обставини події мають бути внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.