nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Дмитро Андрієвський з БПП сфальшував документи комітету і голосував за чотирьох. 3 фото

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Andrievskyi-Dmitro-falsif4

 

Активісти стверджують, що нардеп від БПП, перший заступник голови комітету з питань будівництва Дмитро Андрієвський сфальшував офіційні документи комітету і голосував за чотирьох його членів при відсутності кворуму.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на блог Олексія Братущака.

Згідно з інформацією журналіста, 16 вересня Андрієвський провів засідання комітету без кворуму, а сам голосував за себе та трьох відсутніх депутатів.

Повідомляється, що комітет вирішив «замести сліди». І під час чергового засідання скасував рішення від 16 вересня 2015 року.

Andrievskyi-Dmitro-falsif5

«Також Верховна Рада та комітет вирішили приховати листи, якими відсутні депутати „дозволили“ Андрієвському голосувати за них. У протоколі засідання від 16 вересня є реєстраційні номери цих листів. Однак коли громадські активісти з моніторингу „Відкрито“ спробували отримати ці листи, комітет відповів: листи з вказаними номерами відсутні та до комітету не надходили», — йдеться в публікації.

Andrievskyi-Dmitro-falsif1-478x500

Тобто Андрієвський тримав ці листи в руках під час засідання 16 вересня, номери листів вказані у протоколі засідання, але самих листів немає. Це розцінили розцінює це як ненадання відповіді на запит на інформацію.

У свою чергу ГПУ звернення щодо дій Андрієвського перенаправило до прокуратури міста Києва.

«По суті прокуратура вирішила «зам’яти справу», — пише Братущак.

Він вказує, що подання представлення до Ради  про притягнення до кримінальної відповідальности нардепа повинно бути тільки за підписом генпрокурора.

Тепер громадські активісти направили звернення до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author