nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Віктор Шокін їздить на Mercedes за 19 мільйонів з номерами від Skoda. 2 фото. Відео

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Shokin-Viktor1

Автомобіль Mercedes Benz S600L, на якому генпрокурор Віктор Шокін пересувався в сюжеті програми «Без парканів», коштує 19 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-чиновник і бізнесмен Олексій Тамразов, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За даними Тамразова, автомобіль надійшов у продаж лише в кінці 2014 року, він оснащений заводський бронюванням.

«Нетто вартість автомобіля в Німеччині близько 570 тис. євро. З урахуванням митних платежів, вартість в Україні становитиме близько 750 тис. євро, або близько 19 млн грн», – написав він.

За даними Тамразова, номерні знаки АА 8749 МН, під якими їздить Mercedes, насправді належать машині Skoda Octavia компанії «Унікредит Лізинг».

«Значить, як мінімум автомобіль в оренді у силових відомств і використовує номери прикриття», – підсумував він.

Shokin-Viktor-avto1-500x281

У відповідь на запитання «Української правди» бізнесмен заявив, що не може представити підтвердження інформації про номери, оскільки отримав її неофіційно від ДАІ.

За даними журналіста Олексія Шалайського, який займається дослідженням державних закупівель, придбання цього автомобіля не проходила через «Вісник державних закупівель».

«Значить, якийсь добрий чоловік дає генпрокурору покататися. Згідно з новими законами – це корупція», – написав Шалайський на своїй сторінці у Facebook.

«Українська правда» намагалася отримати коментарі від ГПУ, однак жоден з телефонів прес-служби не відповів.

Редакція направила запит до компанії «Унікредит лізинг» з проханням прокоментувати інформацію про номерні знаки.

Як відомо, згідно з даними проекту «Без парканів», в 2014 році Шокін переписав свій особняк на невідому жінку. В ГПУ цю інформацію спростували.

Tags: Генпрокуратура
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author