?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
До “опозиціонера” Яценюка дзвонять з Банкової і кажуть, що робити? Відео
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Представники влади телефонували лідеру об’єднаної опозиції Арсенію Яценюку під час акції під Українським домом з проханням пропустити президента на прес-конференцію.

Про це політик розповів в ефірі телеканалу TВi.

За його словами, в минулий четвер, в розпал акції протесту, представники влади вийшли з ним на зв’язок зі спробою залагодити конфлікт.

“Вони вийшли на зв’язок так: ви пропустите президента на прес-конференцію, а після цього він запросить опозицію, у всьому розбереться і доброї царської рукою допоможе опозиції скасувати” мовне “питання. Я відповів, що зробити цього не можу, тому що при такій постановці питання мені доведеться до вас в партію вступити “, – розповів він.

При цьому політик відмовився назвати, хто персонально йому дзвонив. “Це буде не коректно з моєї сторони”, – зазначив він.

Як відомо, раніше політик відмовлявся назвати співрозмовника, в розмові з яким виправдовувався під час акції під Українським домом. “Я не можу це зробити особисто, тому що, якщо зроблю це особисто, повинен буду до вас в партію вступити Мені можна бамбук палити Це, по-суті, неправильно, мене не зрозуміє ніхто ….!” – Кричав у трубку політик, якого потай записали на відео журналісти.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.