nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

До “опозиціонера” Яценюка дзвонять з Банкової і кажуть, що робити? Відео

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Представники влади телефонували лідеру об’єднаної опозиції Арсенію Яценюку під час акції під Українським домом з проханням пропустити президента на прес-конференцію.

Про це політик розповів в ефірі телеканалу TВi.

За його словами, в минулий четвер, в розпал акції протесту, представники влади вийшли з ним на зв’язок зі спробою залагодити конфлікт.

“Вони вийшли на зв’язок так: ви пропустите президента на прес-конференцію, а після цього він запросить опозицію, у всьому розбереться і доброї царської рукою допоможе опозиції скасувати” мовне “питання. Я відповів, що зробити цього не можу, тому що при такій постановці питання мені доведеться до вас в партію вступити “, – розповів він.

При цьому політик відмовився назвати, хто персонально йому дзвонив. “Це буде не коректно з моєї сторони”, – зазначив він.

Як відомо, раніше політик відмовлявся назвати співрозмовника, в розмові з яким виправдовувався під час акції під Українським домом. “Я не можу це зробити особисто, тому що, якщо зроблю це особисто, повинен буду до вас в партію вступити Мені можна бамбук палити Це, по-суті, неправильно, мене не зрозуміє ніхто ….!” – Кричав у трубку політик, якого потай записали на відео журналісти.

Tags: Арсений Яценюк, ВІДЕО, Янукович
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author