?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Журналісти показали шикарний маєток екс-губернатора Вінниччини Володимира Демішкана. Відео
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Demishkan-Volodimir1

Свій маєток в селі Гореничі під Києвом Володимир Демішкан, колишній голова Вінницької облдержадміністрації, а потім голова «Укравтодору» часів Януковича, побудував на трьох ділянках провулка, а під ранчо спеціально переробляли дорогу і робили окремий в’їзд.

Про це повідомив жерналіст Денис Бігус на своїй сторінці у Facebook, де і оприлюднив відео із дослідження садиби Демішкана, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами сусідів екс-губернатора Вінниччини, свій маєток у селі Гореничі під Києвом Демішкан побудував на трьох ділянках провулка Рильського, а під ранчо спеціально переробляли дорогу і робили окремий в’їзд.

Як зазначає журналіст, хорошу дорогу в селі Гореничі проклали тільки на під’їзді до будинку скандального екс-керівника «Укравтодору».

Демішкан був призначений головою Вінницької обласної державної адміністрації на початку квітня 2010 року, коли Віктор Янукович обійняв президентську посаду.

Наприкінці травня 2010 року Янукович звільнив Демішкана з посади вінницького губернатора й за тиждень призначив його головою «Укравтодору».Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.