nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Спільник Авакова — Ігор Котвіцький дописав у свою декларацію «забутий» майже мільярд гривень. 3 фото

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kotvitskyi-Igor2

Народний депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за попередній рік, доповнивши, що мав на рахунках у банках та інших фінустановах 970,92 мільйона гривень.
Доповнену декларацію за 2014 рік він оприлюднив на сайті Верховної Ради в серпні, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Завдяки згаданій сумі депутат став офіційно найбагатшим у парламенті.

У березні, коли всі парламентарі повинні подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження і рахунки в розмірі 63,867 мільйона гривень.

Kotvitskyi-Igor-dekl1

Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 мільйона.

Kotvitskyi-Igor-dekl2

Також збільшилася загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 мільйона гривень. Це сталося через зростання доходу від дивідендів і відсотків.

На питання журналіста Радіо Свобода, звідки Котвіцький взяв понад 900 мільйонів гривень, він порадив звернутися до людини, яка заповнювала його декларацію за 2014 рік.

«Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка», — заявив він.

Варто зазначити, що Котвицький є бізнес-партнером сім’ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

На момент обрання народним депутатом він був членом наглядової ради — віце-президентом ВАТ «Інвестор», яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також з оренди офісних приміщень.

Головою наглядової ради — президентом ВАТ «Інвестор» до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина — Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акцій ПАТ «Інвестор», ще 1,69% належали синові Олександру Авакову, а 9,566% були у Котвіцького.

Відтоді дані про зміну власників ВАТ «Інвестор» офіційно не оголошували.

Tags: Арсен Аваков
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author