nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Спільника корупціонера з КПУ Калетника спіймали на хабарі у 300000 євро. Відео

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

15 червня 2012 року оперативники СБУ на східному терміналі обласної митниці, що неподалік від аеропорту «Бориспіль» затримали двох хабарників. Зокрема, спіймали заступника начальника обласної митниці Сергія Наумова та начальника сектору митного посту «Східний термінал» Руслана Стецюка.

Здобиччю СБУ нібито стала колосальна сума – 300 тисяч євро, йдеться в програмі «Знак оклику!», канал TВi.

Саме такий хабар вимагали митники за отримання експортної партії горіхів. Окрім грошей працівники СБУ знайшли і тіньову бухгалтерію – скільки, кому і за що саме треба підмастити.

Експортер горіхів з Одеси Валерій Макеєєв каже, що на митниці за грецький горіх «треба дати 10-11 тисяч доларів хабара».

Про Київську митницю кажуть, що там «горішників» трусять по повній.

Начальник Київської митниці Володимир Григор’єв підтвердив, що Наумова таки затримали.

«Суд  не дав санкцію на арешт Наумова. Нам відомо, що сьогодні дійсно проводиться слідство, і, на жаль, ми сьогодні не можемо давати коментарів. Наскільки мені відомо, він (Наумов) знаходиться в лікарні», — сказав Григор’єв.

На запитання, як він як керівник може охарактеризувати підлеглого Наумова, його подельнік Григор’єв сказав: «У мене до його роботи питань не було».

Водночас Державна митна служба чомусь вирішила приховати цей корупційний скандал.

Голова Державної митної служби Ігор Калетник бреше, що заступника начальника Київської обласної митниці Сергія Наумова не затримували, а рекордного хабара у 300 тисяч євро, мовляв, не було.

«Ні про які 300 тисяч євро мова не йде. Це підтверджений факт. Нічого в Наумова не вилучалося, і це також підтверджений факт. Затриманий посередник, який нібито проінформував про те, що такий факт (хабара у 300 тисяч євро) мав місце», — розповів байку корупціонер з КПУ Калетник.

Разом з тим він відразу ж додав, що пропри те, що Наумов нібито не причетний до вимагання, працювати на митниці він не буде.

«Наумов буде звільнений з посади, як і всі попередники, по кому порушувалися кримінальні справи, тому говорити що хтось щось приховує неправильно», — сказав Калетник.

Разом з тим у програмі відзначають, що приховувати дійсно нема чого: є відео, є джерело, та й ті, кому доводиться проходити митний контроль, не бояться говорити, що за це беруть гроші. І не малі.

За інформацією програми, конфлікт приховують через те, що «митні» хабарі йдуть аж наверх – до одного з віце-прем’єр-міністрів.

Tags: Ігор Калетник, Калетник, Калетник Ігор, Кримінал, СБУ, корупція
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author