?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Дружина судді Конституційного суду України Михайла Запорожця працює ватажком терористів ЛНР
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Zaporozec-Mihailo1

 

Журналіст і колишній працівник прокуратури Луганської області Сергій Іванов стверджує, що дружина судді Конституційного суду України Михайла Запорожця Ірина Запорожець працює на окупантів в «уряді «ЛНР».

Про це Іванов написав на своїй сторінці у Фейсбуці, зазначаючи, що особисто знає цю родину, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Міша Запорожець, якого я пам’ятаю ще з кінця 90-х. Чоловік моєї колеги по Жовтневій прокуратурі Луганська Іри Запорожець, яка потім зробила божевільну луганську кар’єру, чи не довічно ставши начальником обласного управління юстиції. У 2011-му Янукович презентував їй звання Заслуженого юриста», — написав Іванов.

Zaporozec-Mihailo2

Він зазначив, що на Луганщині, Михайло Запорожець зробив рак’єру з судді у  Ровеньках до судді Луганського апеляційного суду.

«Іра, яка до того часу примудрилася завоювати практично безмежну довіру таких різних людей, як Єфремов, Лавринович і Портнов, в найкоротші терміни зробила з чоловіка суддю КСУ, який 30 вересня 2010 року … подарував Україні Януковича, а 30 липня 2015 — його правонаступника», — написав Іванов.

Він додав, що коли почалася війна на Донбасі, Михайло вже жив у Києві, а Ірина залишилася у Луганську.

«Миша, трохи пропотівши після перемоги Майдану, дуже скоро упокоївся, побачивши, що нові господарі мало чим відрізняються від старих, як і вимоги, що пред’являються до нього особисто. Ірина теж знайшла другий шанс і стала заступником міністра юстиції терористичної організації «ЛНР», — написав Іванов.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.