nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Родичи керівника штабу полку «Азов» не вірять версії ментів Авакова про самогубство Ярослава Бабича.

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Babich-Yaroslav-RIP1-500x265

В основну версію слідства — самогубство — рідні та друзі Ярослава не вірять і кажуть, що на те не було жодних причин. А тому і наполягають на додаткових незалежних експертизах, повідомляє sprotiv.org.

У ніч загибелі Ярослав повернувся з Карпат, де два тижні проводив навчання з новобранцями «Азову». Дружина і троє дітей були в іншій області. Він перестав виходити на зв’язок, пошуки результатів не дали. Вирішили заходити в квартиру. В міліції кажуть — жодних ознак насильницької смерті, схиляються все ж до самогубства.

«Наразі офіційних якихось заяв про те, що це може бути вбивство – ми не можемо говорити. Виявили без ознак насильницької смерті. Квартира була замкнута зсередини», — кажуть у міліції Авакова.

Одна з головних зачіпок противників версії самогубства — з Ярослава зняли прикраси. Про це ТСН телефоном розповів його близький товариш. За його словами, з командиру «Азову» зняли два кільця, одне з яких було заручним, а також кулон з ланцюжком. Ще одна версія — помста ворогів.

Окрім юридичної практики, Ярослав — один з тих, хто створював «Азов», займався набором перших добровольців, узаконюванням полку. Перед цим в Інтернет ще й злили базу даних бійців «Азову».

Відкидають навідріз і рідні і друзі версію внутрішніх суперечок у полку. Кажуть, що тут всі одні за одного.

Вони наполягають на додаткових експертизах тіла. Говорять про вплив отруйних речовин, інсценування самогубства. Хочуть залучити незалежних фахівців, тому перенесли похорон.

Ярослава Бабича знайшли повішеним у власній квартирі 26 липня 2015 року вранці. Бабич не виходив на зв’язок упродовж доби. Після цього міліціонери почали шукати його. Тілесних ушкоджень, окрім сліду від зашморгу, на загиблому не виявили.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author