?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Аваков вимагав позбавити Яроша депутатської недоторканності
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Avakovshina1-500x178

МВС та Генпрокуратурою готуються документи про зняття депутатської недоторканності з лідера «Правого сектора» Дмитра Ярош. Про це написав керівник силового відомства Арсен Аваков на своїх сторінках у твіттері та фейсбуці, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«За результатами розслідування подій у Мукачевому вже ясно, що партія „Правий сектор“ кинула серйозний виклик державі та її безпеці. Як би не прагнув Дмитро Ярош дистанціюватися від дій своїх бійців в Мукачевому, нам точно відомо, що все відбувалося з його відома. Міністерство внутрішніх справ України спільно з Генеральною прокуратурою планує поставити перед Верховною Радою питання про позбавлення депутатської недоторканності лідера „Правого сектора“ для проведення необхідних слідчих дій. Відповідний пакет документів буде представлений на розгляд парламенту в найближчий час», — йшлося у повідомленні з посиланням на керівника МВС.

Однак у прес-службах МВС України та Генпрокуратури цю інформацію пізніше заперечили, а повідомлення було знищено.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.