nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

З 45 нових БТРів, які Укроборонпром передав ЗСУ, на ходу лишилося лише 18

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

btr1-500x333

Керівництво концерну «Укроборонпром» ігнорує звернення військових та постачаэ на фронт неякісну бронетехніку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

З отриманих в рамках виконання оборонного замовлення в минулому і поточному роках збройними силами 20 одиниць БТР-3 і 25 — БТР-4 на ходу залишилося лише 18 штук.

“Усі пам’ятають пишнобарвні, гучні шоу за участі керівників країни зпередачею бойової техніки збройним силам. Так ось, із цієї кількості сучасної бойової техніки на ходу залишилося лише 18 штук. І параліч стався не в результаті бойових дій!” – пише у статті для “Дзеркало тижня” Дмитро Менделєв.

Як зазначив начальник Генерального штабу Віктор Муженко у листі генеральному директорові концерну Роману Романову, причиною поломки цих виробів є конструктивні недоробки, але керівництво концерну ігнорує кількаразові звернення військових із цього приводу.

“Проведений аналіз несправностей, які виникають під час експлуатації бронетранспортерів, свідчить про те, що їх наслідком є конструктивні недоробки, які вимагають усунення підприємствами-виробниками”, – пише Муженко Романову.

За словами начальника Генштабу, своєчасний ремонт поламаної техніки бригади держпідприємства не здійснюють.

Tags: Дайджест
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author