?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
СБУ підтвердила розкрадання арештованого пального Курченка бандою Пашинського та Тищенка
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Pashinskyi-Sergyi-soc-seti3-500x429

 

СБУ підтвердила, що службові особи державного підприємства «Укртранснафтопродукт» допустили порушення при реалізації нафтопродуктів, які є речовими доказами у декількох кримінальних справах.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Рішеннями судів накладено арешт. Вказане пальне зберігається на Одеському нафтопереробному заводі, Херсонському нафтоперевальному комплексі, Васильківській нафтобазі та реалізовується службовими особами державного підприємства з жовтня 2014 року», – сказано у повідомленні.

Згідно з повідомленням, усі матеріали перевірки скеровано до Генпрокуратури, яка за результатами розгляду 22 травня 2015 року відкрила кримінальне провадження.

Голова СБУ Валентин Наливайченко провів зустріч з депутатами Верховної Ради, які висловлювались з цього приводу в ЗМІ, і запевнив, що справа буде розслідуватися.

Як відомо, раніше «Українська правда» провела розслідування і вияснила, що державна компанія «Укртранснафтопродукт» продала частину арештованого пального олігарха-втікача Сергія Курченка компанії бізнесмена Сергія Тищенка «Укройлпродукт» за значно заниженими цінами. При цьому частина нафтопродуктів взагалі була оголошена «нетоварною рідиною жовтого кольору», вивезена без документів і продана за готівку.

СБУ оцінює збитки від цих оборудок у 250 млн гривень.

При цьому керівник «Укртранснафтопродукту» Володимир Гаврилов, вважається підконтрольним Тищенку.

Тищенко вважається близьким до депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Сергія Пашинського, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Tags:


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.