?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Зорян Шкіряк полетів до Непалу рятувати українців у супроводі своєї коханки. Відео
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Shkiryak-Zoryan2-500x375

 

Виконувач обов’язків керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк узяв з собою у місію з порятунку українців у Непалі свою коханку Катерину Храмову, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це свідчить відеосюжет, знятий журналістом «Громадського ТБ» Богданом Кутєповим. Катерина Храмова з’являється на відео на 3 хвилині 20 секунді та на 4 хвилині 51 cекунді.

Громадянська дружина Шкіряка Катерина Храмова є тренером з йоги.

Hramova-Katerina1-500x422

Варто відзначити, що в Непал Шкіряк прибув чартерним рейсом, залишивши частину рятувальників та психологів у Делі, де поламався український літак. При цьому місця у чартері виділили для журналістів.

Український літак ІЛ-76, яким мали евакуювати українців з Непалу, поламався по дорозі у Делі.

На організацію експедиції з евакуації своїх громадян Україна витратить понад 7 мільйонів гривень.

30 квітня 2015 року МЗС повідомив про перебування на території Непалу 196 громадян України, з них 85 готові до евакуації. 40 українців після землетрусу не виходять на зв’язок.

25 квітня в західному регіоні країни стався землетрус магнітудою 7,9 з гипоцентром на глибині 15 км, в 84 км від столиці — Катманду. Після основного землетрусу було зафіксовано ще 70 повторних поштовхів меншої магнітуди. Внаслідок руйнівного землетрусу загинули щонайменше 7 тисяч осіб, ще 13 932 постраждали.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.