nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Суд дозволив затримати екс-нардепа Андрія Пінчука у справі про диктаторські закони

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Pinchuk-Andrii1-294x300

 

Печерський райсуд задовольнив клопотання слідчого Генпрокуратури та дозволив затримати депутата-регіонала Ради сьомого скликання Андрія Пінчука у справі про закони, які були ухвалені 16 січня 2014 года.

Про це повідомила прес-служба ГПУ, інформує sprotiv.org.

Згідно з інформацією, колишньому народному депутату та члену Лічильної комісії Верховної Ради Пінчуку повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 , ч. 2 ст. 366 КК України.

Досудове слідство встановило, що Пінчук, будучи членом Лічильної комісії Верховної Ради України, спільно з іншими народними депутатами України, підписав протокол, яким надано статус офіційних документів законам, що були незаконно ухвалені 16 січня.

«У слідства є докази, якими підтверджується, що за прийняття вказаних законів голосувала меншість від конституційного складу Верховної Ради України», — повідомили у ГПУ.

«Печерський райсуд 31 березня 2015 року задовольнив погоджене прокурором клопотання слідчого Генеральної прокуратури та надав дозвіл на затримання Пінчука з метою приводу до суду для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — додали у відомстві.

Tags: регіонал
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author