nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Лук’янівський ринок у Києві заблокований

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Невідомі бритоголові викидають з Лук’янівського ринку вже старе керівництво.

Представник керівництва ринку: “Я попытался пройти, вот все что осталось от моего «Айфона», и вот так меня попросили выйти оттуда, потому что, как они мне говорят — «Мы работаем жестко».

А так  жорстко молодики працюють із журналістами.

Журналіст: «Я журналіст 5 каналу».

Невідомий: «Исчезни, вася».

За лічені секунди з ринку без пояснень грубо виштовхують усіх журналістів та операторів. Міліція за всім спостерігає і не втручається. Каже, це цивільні відносини. Працівники правопорядку інколи самі випрошують у бритоголових дозволу пройти всередину ринку.

Міліціонер: «Будь-ласка, будь-ласка».

Журналіст: «Товариш міліціонер, а чому нас не пускають?»

Натомість, дуже швидко міліціонери реагують, коли невдоволені працівники Лук’янівського ринку перекривають дорогу на знак протесту проти його захоплення.

За словами торговців, кілька сотень бритоголових прийшли на ринок напередодні з битками і вогнегасниками, та почали трощити торговельні ряди. Їх привели нові власники ринку, які, начебто, придбали територію.

Нові власники ринку кажуть — про побиття на їхній території нічого не чули. Молодики залишаються на ринку. Вони чергують біля входів та сплять на матрасах на території. Працівники ринку вже звернулися до прокуратури і погрожують найближчим часом знову перектити дорогу.

Азад Сафаров, Іван Вірченко, Валентин Стрельцов, 5 канал.

Tags: Кримінал, Лук'янівський ринок, Пилипишин, Рейдери
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author