nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Спільник Коломойського з Одещини Ігорем Палиця шантажує Порошенка безпекою громадян

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Palica-Igor1-300x219

 

Усі охоронні структури, які з 6 травня 2014 року в Одесі забезпечували правопорядок, з понеділка відсторонені від цих процесів і залишили місто.

Про це заявила радник губернатора Одеської області Зоя Казанжи, повідомля єsprotiv.org.

«Розмовляла з головою Одеської ОДА Ігорем Палицею. Підтверджую та уповноважена повідомити: всі охоронні структури, які з 6 травня 2014 року в Одесі забезпечували правопорядок, з сьогоднішнього дня відсторонені від цих процесів і залишили місто», — написала вона на Facebook.

«Главі ОДА періодично ставили в провину те, що безпека в місті забезпечувалася, мовляв, в ручному режимі. Але саме такий режим, коли навчені і екіпіровані люди здійснювали патрулювання спільно зі співробітниками МВС, допоміг уникнути багатьох неприємних, м’яко кажучи, ситуацій. І такі заходи було вжито лише тому, що в місті, на жаль, були питання до тих, хто, за службовим обов’язком, повинен був займатися охороною громадського порядку», — додала Казанжи.

«Можна скільки завгодно розповідати, писати і дискутувати, як нам захищати місто і змінювати якісний склад правоохоронців, але поки закінчаться дискусії і буде знайдений компроміс, може так статися, що захищати буде нічого», — вважає вона.

Як відомо, Палиця був менеджером бізнесмена Ігоря Коломойського. Він очолював «Укрнафту» до того, як в 2007 році обрався народним депутатом за списками блоку «Наша Україна — Народна самооборона». На початку травня 2014 року Палиця був призначений губернатором Одеської області.

Нагадаємо, що Аваков дав терористам Коломойського, що захопили Укрнафту та Укртранснафту, 24 години на роззброєння.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author