nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Головного казнокрада Міноборони Олександра Зражевського випустив суддя Анатолій Макуха, який саджав

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

kivaloff-noga-300x252

Суддя Солом’янського суду Анатолій Макуха, який випустив під домашній арешт екс-начальника відділу закупівель Міноборони Олександра Зражевського, саджав активістів Майдану.

Про це пише сайт «Наші гроші».

Крім того, у 2013 році Макуха був фігурантом корупційного скандалу і був на два місяці відсторонений від посади рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів за поданням Генпрокуратури.

Тоді Макуху та іншу суддю Солом’янського суду Аллу Демидовську звинувачували в отримані хабара у розмірі $5500.

При чому, Макуха фігурував у справі як посередник, який за плату у 500 доларів передав Демидовській решту 5 тисяч доларів.

Однак справу якось вдалося вирішити, і уже в січні 2014 року Макуха виніс щонайменше два рішення про арешт активістів Майдану, яких було затримано за участь у акціях на Грушевського.

Як відомо, 10 березня 2015 року суддя Макуха відпустив під домашній арешт екс-начальника департаменту держзакупівель Міноборони Олександра Зражевського під заставу 16 мільйонів гривень.

Зражевського затримали за підозрою у фіктивних тендерах і під час обшуку вилучили з його скриньки у банку 420 тисяч доларів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Tags: Дайджест, закупівлі, тендер
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author