?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Головного казнокрада Міноборони Олександра Зражевського випустив суддя Анатолій Макуха, який саджав
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

kivaloff-noga-300x252

Суддя Солом’янського суду Анатолій Макуха, який випустив під домашній арешт екс-начальника відділу закупівель Міноборони Олександра Зражевського, саджав активістів Майдану.

Про це пише сайт «Наші гроші».

Крім того, у 2013 році Макуха був фігурантом корупційного скандалу і був на два місяці відсторонений від посади рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів за поданням Генпрокуратури.

Тоді Макуху та іншу суддю Солом’янського суду Аллу Демидовську звинувачували в отримані хабара у розмірі $5500.

При чому, Макуха фігурував у справі як посередник, який за плату у 500 доларів передав Демидовській решту 5 тисяч доларів.

Однак справу якось вдалося вирішити, і уже в січні 2014 року Макуха виніс щонайменше два рішення про арешт активістів Майдану, яких було затримано за участь у акціях на Грушевського.

Як відомо, 10 березня 2015 року суддя Макуха відпустив під домашній арешт екс-начальника департаменту держзакупівель Міноборони Олександра Зражевського під заставу 16 мільйонів гривень.

Зражевського затримали за підозрою у фіктивних тендерах і під час обшуку вилучили з його скриньки у банку 420 тисяч доларів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.