nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Під нову хвилю санкцій США потрапили Азаров, Арбузов та Богатирьова

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

На фото Порошенко цілує руки Богатирьової

На фото Порошенко цілує руки Богатирьової

 

США у середу, 11 березня 2015 року, розширили список осіб та організацій, на яких поширюються санкції у зв’язку з конфліктом на Сході України, — з огляду на нещодавні порушення перемир’я з боку бойовиків, повідомляє інформагентство Reuters.

До списку увійшли представники сепаратистів, колишні українські урядовці з оточення Віктора Януковича, а також російські діячі, які підтримують бойовиків.

Список, який оприлюднено на сайті міністерства фінансів США, містить прізвища вісьмох сепаратистів та трьох колишніх українських урядовців: екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова, колишнього першого віце-прем’єра Сергія Арбузова, а також екс-міністерки охорони здоров’я Раїси Богатирьової. Присутній у списку і відомий ідеолог «русского мира» Олександр Дугін.

Під обмежувальні заходи потрапили також російська організація «Єврозійський союз молоді» та раніше маловідомий «Російський національний комерційний банк», який, однак, став найбільшим банком у Криму після анексії півострова Москвою.

У Міністерстві фінансів США назвали санкції «частиною зусиль щодо притягнення до відповідальності осіб, які винні у порушенні суверенітету та територіальної цілісності України».

Санкції забороняють ведення бізнесу американським юридичним та фізичним особам з фігурантами списку, а також заморожують їхні активи в США, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Tags: Азаров, США
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author