?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Син Азарова подарував частину своїх активів другу до запровадження санкцій
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

azarov1famile-500x453

 

Австрійські слідчі виявили активи Олексія Азарова - сина екс-прем’єр-міністра України — які той встиг подарувати своєму другу напередодні запровадження санкцій ЄС.

Про це пише австрійське агентство АРА.

«Слідство називає, серед іншого, подарунок, якого не торкнулися санкції щодо заморожування активів Азарова в Австрії. За кілька годин до втечі Віктора Януковича з Києва 21 лютого 2014 р. Олексій Азаров подарував компанію Garda своєму українському другу П.», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до виписки з австрійського бізнес-реєстру, новим власником компанії став дехто Костянтин Пивоваров.

За інформацією АРА, прокуратура Відня спочатку допускала фіктивне дарування, але потім відмовилася від цієї підозри. Інші підозри все ще є, в останні місяці віденські та київські правоохоронці контактували з цього питання кілька разів.

Подарована Азаровим компанія досить велика: разом із активами в Австрії, річний обіг яких у 2013 році був понад EUR 30 млн, компанії Garda належать фірми в Італії, Росії та Україні. Так, компанії «Agosto 2012» в Мілані належала наприкінці 2013 р. нерухомість на загальну суму EUR3 млн, ТОВ ВКФ «Развитие» в Рязані (РФ) виробляє медичну вату, а одна віденська компанія володіє 50% заводу з металообробки «Металіст», що розміщений в окупованому «ДНР» східноукраїнському місті Макіївці.

В австрійському бізнес-реєстрі немає жодних згадок про ці іноземні компанії, що належать Garda. Річну звітність за 2013 рік необхідно було подати до вересня 2014 р., але її досі не опубліковано.

Також видання припускає, що заморожені раніше активи, що належать Азарову-молодшому в Австрії, незабаром можуть розморозити.

До таких активів належить комерційна нерухомість у центрі Відня, квартира та розкішна вілла в престижних районах Відня, а також заміський будинок у м.Маріацелль (регіон Австрії Штирія) на загальну суму EUR 5 млн. Все це оформлено на австрійську компанію «LADA Holding».Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.