?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Друг Януковича Віктор Нусенкіс фінансує рашистів, що вбивають українців на Донбасі
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Nusenkis-Viktor1

 

Служба безпеки розкрила схему фінансування донецьких бойовиків через незаконний експорт коксу із підприємств друга Януковича Віктора Нусенкіса.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Остання партія коксу обсягом 1000 тонн затримана співробітниками спецслужби у одному з морських портів», — йдеться в повідомленні.

Кокс виготовлялася на двох підприємствах — ПрАТ «Макіївкокс» та ПАТ «Ясинівський коксохімічний завод», які знаходяться на підконтрольній бойовикам території.

«Показово, що всі підприємства належать громадянину РФ Віктору Нусенкісу, який входить до найближчого оточення Януковича», — нагадали в СБУ.

За інформацією служби, ці коксохімічні заводи одними з перших «перереєструвалися» за правилами бойовиків.

«Для надання транспортно-експедиційних послуг та митного оформлення учасники оборудки використали маріупольську компанію, контрольовану фігурантом низки кримінальних проваджень», — розповіли в СБУ.

Слідчі встановили, що за цією схемою протягом 2014 року з окупованих терористами територій експортовано коксу на суму понад 100 мільйонів гривень.

«З незаконно отриманих прибутків, зловмисники щоквартально перераховували 1 мільйон гривень до т.зв. „банку ДНР“, — йдеться в повідомленні.

За фактом фінансування терористичних організацій слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження.

Як відомо, наприкінці 2013 року »Донецьксталь» Віктора Нусенкіса мала намір взяти в концесію цілісний майновий комплекс Бердянського морського порту.

Сам Нусенкіс у 2013 році замикав десятку найбагатших людей України зі статками у $1, 507 мільярда.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.