?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Судова реформа Порошенка виявилася плагіатом закона Портнова на 92,3%. Подробиці
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Poroshenko-Petro51

Назви розділів, глав статей проекту нової редакції Закону про судоустрій і статус суддів, пропонованого президентським законопроектом №1656 «Про забезпечення права на справедливий суд», на 92,3% запозичені з чинного закону.

Відповідний висновок дало Експертне бюро з питань інтелектуальної власності. Витяг з висновку оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці керівник ГО «Європейська правозахисна спілка» Марина Паринова, за зверненням якої і проводилося дослідження.

Нагадаємо, чинний закон про судоустрій і статус суддів було ухвалено у 2010 році. Як відомо, його проект готувався юридичною командою екс-першого заступника глави адміністрації президента Андрія Портнова.

Дослідження в Експертному бюро з питань інтелектуальної власності проводилося спеціалістом у сфері авторських прав Наталією Мещеряковою, яка має вищу філологічну та юридичну освіту, вищу освіту у сфері інтелектуальної власності та стаж експертної роботи з 2006 року.

Сама М.Паринова так прокоментувала отримані висновки: «Президентська судова реформа списана в закона Портнова. Незалежний експерт встановив, що 92,3% закону запозичене у старої влади.

Нова редакція закону про судоустрій з прийнятого в першому читанні законопроекту N1656 «Про забезпечення права на справедливий суд» багато в чому повторює нині чинний закон, прийнятий в 2010 році. Логіка і структура старого закону повністю збережені», повідомляє Національне бюро розслідувань України.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.