?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Порошенко наказав не заарештовувати майно сина свого друга Азарова? 3 фото
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

PoroshenkoAzarov1

 

Попри виявлені маєтки сина Азарова в Австрії та Італії, на які накладено арешт Євросоюзом, в Україні майно Олексія Азарова досі вільне від будь-яких обмежень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат ВР Сергій Лещенко.

Azarov-maino1

За його словами, проти Азарова-молодшого в Україні не висунуто жодної підозри.

«Це значить, що Євросоюз скасує санкції проти нього. І це значить, що він і далі можете грабувати Україну — і йому за це нічого не буде», — пише депутат.

У липні 2014 року правоохоронці встановили приналежність сина Азарова до компанії «LADA Holding Anstalt» і на підставі евросанкцій австрійський суд заарештував нерухомість цієї компанії у Відні і Штирії приблизно на 5 млн євро.

За данними Національного бюро розслідувань України раніше близькі друзі та бізнес-партнери Петро Порошенко та Микола Азаров заснували партію регіонів.

Poroshenko-regional1-500x357

Родина Азарових планує повернутися в Україну після вбивства на війні на Донбасі всіх активних громадян, що брали участь у Євромайдані. Щоб пришвидшити винищення цвіту української нації Петро Порошенко, наприклад, віддав злочинний наказ не використовувати вертольоти в АТО та доручив Леоніду Кучмі підписати зрадницькі Мінські угоди з рашистами.

Анна Ткаченко, Національне бюро розслідувань УкраїниComments Disabled:

Comments have been disabled for this post.