nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Яценюк тринькає бюджетні гроші на найдорожчі готелі. Фото

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Yacenuk7Схоже, прем’єр Арсеній Яценюк не такий вже економний, як хоче здаватися.

Принаймні так пише кореспондент «Bloomberg» Галя Павліва у своєму Facebook.

За інформацією журналістки, Арсеній Петрович у Нью-Йорку зупинився в одному з найдорожчих готелів.

«Без перебільшення блискучий виступ Арсенія Петровича в ООН вчора ввечері. Але скажіть, навіщо летіти економ-класом і зупинятися в одному з найдорожчих готелів Нью-Йорка — легендарній „Плазі“, де найпростіший номер коштує $ 950 + податок 8.875% = $ 1035? Адже це підриває довіру до нього, до того, що він говорить», — пише Павліва.

«Свиту свою навіщо туди ж селити? Готелі такого ж класу в цьому місті стоять в 2-3 рази дешевше. І ні, не ООН, а ми з вами платимо за цю безмозку розкіш. Номер з терасою — $ 3 тис, номер з вітальнею — $ 4,8 тис, „президентський“ номер — $ 5.2 тис. Яєчня в ресторані в холі — $ 34, з мінімальними чайовими і податком — близько $ 45-50. Яєчня. Скільки коштує гривня сьогодні?» — обурюється кореспондентка.

«Найгарніший отель міста. Але не начасі зараз йому Плаза. Несумісна вона з війною. Невже це не очевидно? Це на про гроші, це про повагу до загиблих. Якби він зупинився у „чотирьох сезонах“ такого шоку би не було, бо немає там помпезності», — пише шокована Яценюком Галя Павліва.

Yacenuk-Arsenyi-hotel1

Нагадаємо, два роки тому Яценюк показав, скільки він витратив на відпочинок з родиною у Криму. А у квітні прем’єр змінив авто, щоб не казали, що він їздить на джипі.

До речі, публікація про марнотраство Яценюка на Таблоїді сайту Українська правда була видалена через внутрішню цензуру після дзвінка з Кабміну, повідомляє sprotiv.org.

Tags: Арсений Яценюк
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author