?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Аерозйомка маєтків міністра екології уряду Азарова Миколи Злочевського. Відео
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Zlochevskyi-Mikola1Колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський звів дві фортеці для приватного користування під Києвом.
Знайшли маєтки екс-міністра та провели аерозйомку журналісти програми Радіо Свобода «Схеми».
Ділянка площею майже 4,5 гектари знаходиться між Вишгородом та селом Хотянівка, на березі обвідного каналу Київського водосховища.
Як йдеться в розслідуванні, земельна ділянка належить компанії «Великі ключі», співзасновником якої із найбільшим внеском до статутного фонду є сам екс-міністр Микола Злочевський.
Маєток оточений високим парканом. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, що нагадують фортеці у псевдороманському стилі, є лазня, гараж, фонтани.
Мешканці Хотянівки скаржаться, що озброєна охорона маєтку забороняє підпливати до берега. Хоча ще два роки тому можна було рибалити і відпочивати.
Голова громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко зазначає, що будувати поруч із греблею та водосховищем заборонено природоохоронним законодавством.
«Будівництво в межах гідротехнічних споруд, які знаходяться в системі охоронних зон водосховищ заборонено законом України. Будь-яке промислове чи приватне будівництво там незаконне», – каже вона.
Микола Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік.
Злочевський є власником газовидобувної компанії Burisma Holdings. Він виявився недоступним для коментарів. За даними журналістів програми, корупціонер Злочевський зараз не в Україні.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.