nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Аерозйомка маєтків міністра екології уряду Азарова Миколи Злочевського. Відео

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Zlochevskyi-Mikola1Колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський звів дві фортеці для приватного користування під Києвом.
Знайшли маєтки екс-міністра та провели аерозйомку журналісти програми Радіо Свобода «Схеми».
Ділянка площею майже 4,5 гектари знаходиться між Вишгородом та селом Хотянівка, на березі обвідного каналу Київського водосховища.
Як йдеться в розслідуванні, земельна ділянка належить компанії «Великі ключі», співзасновником якої із найбільшим внеском до статутного фонду є сам екс-міністр Микола Злочевський.
Маєток оточений високим парканом. На території, крім двох однакових «дзеркальних» будівель, що нагадують фортеці у псевдороманському стилі, є лазня, гараж, фонтани.
Мешканці Хотянівки скаржаться, що озброєна охорона маєтку забороняє підпливати до берега. Хоча ще два роки тому можна було рибалити і відпочивати.
Голова громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко зазначає, що будувати поруч із греблею та водосховищем заборонено природоохоронним законодавством.
«Будівництво в межах гідротехнічних споруд, які знаходяться в системі охоронних зон водосховищ заборонено законом України. Будь-яке промислове чи приватне будівництво там незаконне», – каже вона.
Микола Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік.
Злочевський є власником газовидобувної компанії Burisma Holdings. Він виявився недоступним для коментарів. За даними журналістів програми, корупціонер Злочевський зараз не в Україні.

Tags: Дайджест
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author