nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Фальсифікатор виборів на 217 окрузі Києва Вадим Столар втік з України

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Stolar-Vadym12Кандидат у народні депутати на 217 окрузі Києва Вадим Столар 27 жовтня 2014 року  залишив Україну.

Про це в ефірі «Громадського ТБ» повідомив Роман Зварич, начальник штабу кандидата в народні депутати Андрія Білецького.

«Сьогодні Столар залишив країну, і я не знаю чому. Щонайменше можна говорити про те, що є підстави вважати його одним із фігурантів злочинних дій», – сказав Зварич.

На його думку, більшість порушень на окрузі організовані саме Столаром.

Зокрема, вранці в день виборів була спроба проникнення до системи ЦВК із використанням картки облікового запису голови ОВК.

«Цей голова був новопризначений, буквально за день до виборів Соціалістична партія відкликала свого члена-голову ОВК і замінила його на цього. Відповідно до закону, ЦВК повинна таку заяву задовольняти», — розповів він.

В неділю цей голова, в супроводі 20 невідомих, деякі з яких говорили, що вони є співробітниками Державної служби спецзв’язку, намагалися зламати електронну систему виборів. У зв’язку з цим відкрили кримінальне провадження та затримали голову ОВК. І хоча пізніше його відпустили, він продовжує фігурувати у розслідуванні справи.

Окрім того, за інформацією Зварича, вже в день виборів були спроби зірвати голосування на окрузі, запустивши до системи комп’ютерний вірус.

У цьому можна звинувачувати Столара, оскільки, за словами Зварича, деякі з людей, які брали участь у порушеннях визнали, що робили це за гроші від цього кандидата.

Пізніше Столар визнав свою поразку на виборах на користь командира батальйону «Азов» Андрія Білецького.

Tags: ЦВК
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author