nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Порошенко працевлаштував Ігоря Смешко, який разом зі Жванією на замовлення ФСБ труїв Ющенка на своїй

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

ush_otruen1Президент Петро Порошенко створив комітет з питань розвідки при президенті і призначив його главою свого радника Ігоря Смешка.

Відповідний указ з’явився на сайті глави держави 8 жовтня 2014 року.

Зазначено, що це зроблено, «з метою підвищення ефективності роботи із забезпечення здійснення президентом повноважень з керівництва, координації і контролю за діяльністю розвідувальних органів України».

Комітет утворюється у складі голови, двох заступників голови, у тому числі одного першого, та інших членів комітету, які беруть участь у його роботі на громадських засадах;

Персональний склад комітету затверджується президентом України за поданням голови комітету;

Голові комітету Смешку доручено внести у двотижневий строк: проект положення про Комітет з питань розвідки при президентові та пропозиції щодо його персонального складу, та пропозиції щодо порядку координації діяльності розвідувальних органів України в особливий період.

В свою чергу прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко пояснив, що президент поставив завдання Смешку «об’єктивно інформувати армію, країну, світ щодо війни та загроз».

Раніше цього ж дня Порошенко призначив Смешка своїм радником.

Як відомо, Ігор Смешко очолював Службу безпеки України з 4 вересня 2003 по 4 лютого 2005.

На дачі Смешка під час вечері у 2004 році був отруєнний російським діоксіном кандидат у Президенти України Віктор Ющенко (фото з архіву sprotiv.org). Ющенко переніс кілька десятків операцій, щоб лишитися живим.

Tags: Віктор Ющенко, Петро Порошенко, Порошенко Петро, ФСБ
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author