nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Італія опечатала вілли регіонала Олексія Азарова

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

azarov1famileРазом з нерухомістю російського олігарха Аркадія Ротенберга в Італії були заморожені активи сина екс-прем’єра України Миколи Азарова Олексія.

Про це йдеться в офіційній заяві Фінансової гвардії, силового підрозділу мінфіну Італії, наявному в розпорядженні ИТАР-ТАСС.

За Азаровим в Італії числяться активи, керовані його австрійською групою Garda Handels — und Beteiligungs GmbH, яка контролює італійську компанію Agosto 2012 srl.

Як пише агенція, серед опечатаного майна — вілли і земельні ділянки на Сардинії, в околицях Олбії (Смарагдовий берег), вказується в заяві.

Як підкреслюють в Фінансовій гвардії, відповідні дії стосовно Олексія Азарова, який називається російським громадянином, пов’язані з порушеним проти нього в Україні розслідуванням за фактами розкрадання коштів державних фондів і незаконному переведенні їх за межі країни.

23 вересня 2014 року стало відомо, що Італія заарештувала вілли Аркадія Ротенберга на Сардинії і його готель в Римі у зв’язку з санкціями Євросоюзу стосовно Росії.

Tags: Дайджест, регіонал
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author