nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Як підарас Олег Ляшко рятував регіонал-колорада Миколу Левченка. Аудіозапис

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Ляшко та регіоналка Бахтеева давні партнери

Ляшко та регіоналка Бахтеева давні партнери

Олег Ляшко вів переговори про те, щоб затриманого українськими солдатами на Дніпропетровщині з великою сумою грошей одіозного регіонала-колорада Миколу Левченка відпустили і не заподіяли йому ніякої шкоди.

Про це свідчить опублікований на хостингу Youtube запис телефонної розмови між Ляшком і заступником голови Дніпропетровської ОДА Святославом Олійником, де Ляшко просить заступника дніпропетровського губернатора умовити бійців територіальної оборони відпустити затриманого Левченка і «не бити». Зокрема, він зазначає в розмові: «Який би він не був, але все-таки колега-депутат», і розповідає, що Левченко поскаржився йому на побиття ногами.

 

Нагадаємо, 18 липня 2014 року одіозний регіонал був затриманий на одному з блок-постів у Дніпропетровській області. При обшуку у нього було виявлено близько 20 мільйонів гривень готівкою (деякі ЗМІ називали суму в 20 мільйонів доларів). На наступний день один з головних симпатиків сепаратистів у Верховній Раді був звільнений, але сума, яку він перевозив, була вилучена на потреби армії. Раніше саме Левченко вивів у світ лідера терористичного угруповання «ДНР», «народного губернатора» Донеччини Павла Губарєва. «Я Павла давно знаю, він нам допомагав», — говорив про Губарєва сам Левченко на сесії Донецької міської ради в лютому.

Після виступу Губарєва на сесії міськради, на площі перед будівлею, за підтримки Левченко, майбутній ватажок терористів самоназвався «народним губернатором» Донбасу. Фактично, бійців батальйонів «Азов» і «Шахтарськ», про свій зв’язок з якими постійно говорить лідер радикальної партії Олег Ляшко, зараз вбивають як раз безпосередні протеже Левченко.

Раніше регіоналка Бахтєєва похвалилася, як її від Майдану врятував Олег Ляшко.

Ляшко відомий не лише політичною проституцією, а і гомосексуальними нахилами.

Tags: Ляшко Олег, Олег Ляшко, регіонал
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author