?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Мафіозі Курченко повернувся
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kurchenko-rozhuk1Бізнесмен Сергій Курченко, який з квітня оголошений в розшук, повернувся на ринок імпорту палива вже з новою компанією — ТОВ «Фінанспромгаз».

Про це пише у своїй статті Юрій Віннічук.

За даними джерел у Фіскальній службі, в першому півріччі 2014 року «Фінанспромгаз» імпортував в Україну 5230 тонн дизельного палива з Мозирського нафтопереробного заводу (Білорусь).

Ще 2,85 т і 1240 т «Фінанспромгаз» поставив відповідно для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтина Жеваго та Дніпропетровського металургійного комбінату, що належить російському «Євразу». Для них паливо також закуповувалося у білоруського НПЗ і у «Белоруснефти».

Крім того, «Фінанспромгаз» імпортував в Україну 2600 т мазуту виробництва того ж «Мозирського НПЗ».

Як пише автор, «Фінанспромгазу» також належить ліцензія на постачання природного газу по трубопроводах. Вона була видана у травні 2012 року і діє до травня 2017 року.
Засновником київського ТОВ «Фінанспромгаз» є ТОВ «Систем Активс», засновниками якої значаться Євген Палажченко і Наталія Ейчіс.

Директор «Фінанспромгазу» Костянтин Кураков в минулому був директором київської фірми «Ріоніт», засновником якої був Палажченко.

У 2012 році «Українська нафтогазова компанія» Курченка заборгувала «Ріоніту» 1,8 млрд грн за природний газ. Цей договір між фірмами мав ознаки фіктивності і міг бути підписаний для легалізації доходів, адже у 2012-му «Ріоніт», за даними «Укртрансгазу», не здійснював постачань газу.

Фірма «Ріоніт» раніше мала спільне місце реєстрації з компанією «Октоген», співвласницею якої була Наталія Ейчіс. «Октоген» раніше купував природний газ у «Еско-Північ», газодобувної структури колишнього міністра екології Миколи Злочевського, і перепродував його «Ріоніту».

Нинішнім директором і засновником «Ріоніту» значиться Ольга Котова.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.