nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Мафіозі Курченко повернувся

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Kurchenko-rozhuk1Бізнесмен Сергій Курченко, який з квітня оголошений в розшук, повернувся на ринок імпорту палива вже з новою компанією — ТОВ «Фінанспромгаз».

Про це пише у своїй статті Юрій Віннічук.

За даними джерел у Фіскальній службі, в першому півріччі 2014 року «Фінанспромгаз» імпортував в Україну 5230 тонн дизельного палива з Мозирського нафтопереробного заводу (Білорусь).

Ще 2,85 т і 1240 т «Фінанспромгаз» поставив відповідно для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтина Жеваго та Дніпропетровського металургійного комбінату, що належить російському «Євразу». Для них паливо також закуповувалося у білоруського НПЗ і у «Белоруснефти».

Крім того, «Фінанспромгаз» імпортував в Україну 2600 т мазуту виробництва того ж «Мозирського НПЗ».

Як пише автор, «Фінанспромгазу» також належить ліцензія на постачання природного газу по трубопроводах. Вона була видана у травні 2012 року і діє до травня 2017 року.
Засновником київського ТОВ «Фінанспромгаз» є ТОВ «Систем Активс», засновниками якої значаться Євген Палажченко і Наталія Ейчіс.

Директор «Фінанспромгазу» Костянтин Кураков в минулому був директором київської фірми «Ріоніт», засновником якої був Палажченко.

У 2012 році «Українська нафтогазова компанія» Курченка заборгувала «Ріоніту» 1,8 млрд грн за природний газ. Цей договір між фірмами мав ознаки фіктивності і міг бути підписаний для легалізації доходів, адже у 2012-му «Ріоніт», за даними «Укртрансгазу», не здійснював постачань газу.

Фірма «Ріоніт» раніше мала спільне місце реєстрації з компанією «Октоген», співвласницею якої була Наталія Ейчіс. «Октоген» раніше купував природний газ у «Еско-Північ», газодобувної структури колишнього міністра екології Миколи Злочевського, і перепродував його «Ріоніту».

Нинішнім директором і засновником «Ріоніту» значиться Ольга Котова.

Subscribe

Comments for this post were disabled by the author