?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Тимошенко до Сум добиралася на літаку регіонала Ставицького. Фото
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко полетіла в Суми на літаку авіакомпанії «Урга», яка належить Едуарду Ставицькому, екс-міністру енергетики з уряду Миколи Азарова.

Депутат від «Батьківщини» Олег Медуниця оприлюднив у Facebook знімок із Тимошенко в літаку та підписом: «Вилітаємо. Суми, зустрічайте Юлію Володимирівну!».

Журналіст «Слідства.інфо» Катерина Каплюк з’ясувала, що в Суми Тимошенко полетіла літаком авіакомпанії «Урга».

«Екс-міністр енергетики Едуард Ставицький у розшуку, а його родина кілька місяців не з’являється в елітних квартирах на Хрещатику. Зате їхня сімейна авіакомпанія „Урга“ працює – і навіть перевозить Юлію Тимошенко», — написала вона у Facebook.

Журналіст «Громадського ТБ» Дмитро Гнап у своєму блозі на «Українській правді» наголошує, що Ставицький – один із ключових членів «Сім’ї Януковича», він брав участь у розкраданні багатьох українських надр і подарував екс-президенту Віктору Януковичу «Межигір’я».

Головою наглядової ради авіакомпанії «Урга» є батько Ставицького – Анатолій Борисович. Сам Едуард Ставицький утік з України, після чого в нього вдома знайшли 42 кг золота і майже 5 мільйонів доларів.

Гнап цікавиться, чи команда Тимошенко платила за використання цього чартеру. І якщо ні – то що було обіцяно натомість, а якщо так – то скільки заплачено і чи не є це підтримкою «сім’ї» Януковича.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.