?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
У державний Укргазбанк Турчинов призначить смотрящим свого шахрая Юрія Маслова. Фото
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

11 квітня 2014 року могло відбутися призначення нових голів правління двох державних банків — «Укрексімбанку» та «Укргазбанку».

Про це повідомило джерело «Економічної правди» в Кабміні.

«Від Яценюка прийшла команда в Мінфін призначити на „Укрексімбанк“ Олексія Ращупкіна, а на „Укргазбанк“ — Юрія Маслова», — повідомило джерело.

За його словами, на 11-30 в п’ятницю 11 квітня були призначені засідання наглядових рад «Укрексімбанку» та «Укргазбанку». На них повинно було пройти голосування по потрібних кандидатурах. Однак в останній момент вони були скасовані.

Як відомо, Олексій Ращупкін займав пост директора інвестиційно банківського управління компанії «Трійка Діалог Україна», а останнім часом займає пост глави інвестиційно-банківського підрозділу дочірнього російського банку «Сбєрбанку Росії» в Україні. Чому висунута його кандидатура, невідомо.

Юрій Маслов був головою правління банку «Київ» після того, як його націоналізувала Україна в 2009 році.

Маслов вважається наближеним до Олександра Турчинова. У 2012 році відносно нього було порушено кримінальну справу за підозрою у протиправному привласненні і легалізації державних коштів в особливо великих розмірах, і Маслов був змушений покинути Україну.

У прес-службі Арсенія Яценюка повідомили ЕП, що «не мають інформації з цього питання».

Олексій Ращупкін також на запитання не відповів.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.