?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Нардеп Сергей Лабазюк охотится на леопардов
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Пришла мне рассылка от пресс-службы Народного депутата Украины Сергея Лабазюка. Отчет, значит о потраченной матпомощи, полученной в Раде. Ну, я Вам скажу, тоже захотелось стать депутатом. Не знаю, зачем он эту рассылку сделал. По всей видимости, в его представлении такая открытость должна вызвать уважение. Как-то у меня нифига не вызвала. Мог бы за 35 тыщ.грн. операцию какому-нибудь больному ребенку профинансировать, а сам в Гидропарке отдохнуть. Или у себя на Хмельниччине, так классные места тоже есть.

Почитайте оригинал, может я неправильно понял.

Повідомлення прес-служби. Сергій Лабазюк (188 виборчий округ)
“В парламентській касі я отримав 35 тисяч гривень. У Раді їх ще називають “оздоровчими”. Я не збираюся відмовлятися від коштів, виплата яких передбачена Законом “Про статус народного депутата”. Хочу зазначити, що так само вчинили усі депутати обрані від Хмельниччини. За отримані кошти я придбав путівку на двох до Іспанії. Разом з дружиною ми відпочиватимемо в одному із готелів Коста-дель-Соль. Давно мріяв побувати на батьківщині художника Пабло Пікассо та відвідати древню фортецю-резиденцію короля Алькасаба.
Після Іспанії запланували подорож до Африки. Мій друг та колега по парламенту запропонував взяти участь у полюванні на леопарда. Мені лише відомо, що це буде у Замбії. Хочу зазначити, що подорож до Африки здійснюється за мій власний кошт. Я можу собі це дозволити. Адже сесія, яка розпочнеться у вересні буде дуже напруженою та виснажливою».
Прес-служба, press.labazuk@ukr.net.

Я тоже хочу выснажлыво сидеть в Раде целый день.

Дима Фомин, политолог, КиевComments Disabled:

Comments have been disabled for this post.