nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Ярославський подасть позов до суду на «АІС» за наклеп

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Група DCH бізнесмена Олександра Ярославського найближчим часом має намір звернутися до суду з позовом про захист честі і гідності, оскільки вважає наклепницькою поширену Групою компаній «АІС» інформацію про спробу рейдерської атаки з метою отримання контролю над нею.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

У компанії заявили що, поширений «АІС» прес — реліз «містить наклепницькі вигадки, які представляють собою цинічну і незграбну спробу завдати шкоди репутації групи DCH і її президенту Олександру Ярославському».

«Ініціатори даної інформаційної акції навмисне намагаються ввести громадськість в оману, щоб уникнути відповідальності перед кредиторами, зокрема в особі АТ „УкрСиббанк“ і правоохоронними органами по сплаті взятих і неповернених у строк позик. Група DCH має достовірними відомостями, що підтверджують цей факт, оскільки, як склалося історично, бере участь у роботі з борговими зобов’язаннями недобросовісних позичальників перед АТ „УкрСиббанк“ за ініціативою керівництва даного банку», — зазначили в прес-службі.

У компанії також висловили надію, що в процесі судових розглядів будуть встановлені реальні бенефіціари Групи «АІС».

За інформацією ЗМІ , ними є народні депутати-регіонали Василь Поляков та Дмитро Святаш, а також «сили, які стимулюють їх до деструктивних спецоперацій в інформаційному просторі».

Як повідомлялось, група компаній «АІС» — один з провідних операторів автомобільного ринку України — заявляє про спробу їх рейдерського захоплення.

Tags: Рейдери, Ярославський Олександр
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author