nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Автором провокації з морквяним броньовиком є медіа-кілер Володимир Петров. 2 фото

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

У «Батьківщині» назвали прізвище сценариста ідеї про використання БРДМ 18 травня 2013 року у Києві, коли відбулись фінальна акція опозиції «Вставай, Україно!» та «антифашистський» мітинг. Це — політтехнолог-провокатор на прізвище Петров.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павловський.
Зокрема, політик вважає, що міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, звітуючи учора у Верховній Раді про події 18 травня у Києві, ніс повну ахінею.

«Знаєте, жодного слова не було такого, якому можна було б повірити. Суцільна брехня і маячня… Влада і міністр Захарченко намагалися перекласти з хворої голови своєї партії регіонів, що вони такі провокації роблять, на здорову», — зазначив Павловський.

«Наприклад, ті люди, які били журналістів, які влаштували цю бійку перед міським управлінням міліції – це ж задокументовано, зафільмовано на відео, на фото, що вони були в охороні сцени партії регіонів. І потім хтось їх кинув на цю бійку», — додав нардеп.

Його також обурили провокації за участю бронетехніки.

«Там був тролінг і Арсенія Яценюка, і лідерів опозиції. Зрозуміло, вони ж самі не будуть цим займатися», — пояснив Павловський.

За його інформацією, сценарій провокацій був організований політтехнологом на прізвище Петров.

«Він працює на Банковій. Вони таким чином хочуть дискредитувати Арсенія Яценюка», — упевнений парламентарій.

Володимир Петров, неодноразово і публічно заявляв про те, що його спеціалізація — «медіа-кілерство» і відпрацювання брудних замовлень на гроші мафії. До речі, раніше Петров вів особистий блог Арсенія Яценюка і його сторінки у Фейсбуці.
Tags: Дайджест
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author