?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Гладчук просить партію регіонів не турбувати пропозиціями підкупу
nacburo, національне бюро розслідувань, нацбюро
nacburo

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Голова ВО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук просить піарників партії регіонів не турбувати його дзвінками із пропозиціями грошей в обмін на припинення критики.

«Громадський спротив не продається!» – заявив Гладчук, оприлюднюючи аудіозапис однієї з багатьох подібних розмов.

На аудіозапису посередник з питань піару Андрій каже: «Є ресурс «Спротив». Дуже цікавить одну людину, щоб там зняли один матеріал. Одного з регіоналів. Готовий платить, обговарювати цікаві умови».

Після пояснень редактора sprotiv.org Гладчука, що власник сайту знаходиться у США і редакційна політика виключає подібні оборудки, Андрій продовжує наполегливо впарювати свою пропозицію: «Якщо вдруг десь у вас виникне можливість допомогти по цьому питанню, то це не одна тисяча, не дві. Від десяти тисяч я готовий пропонувати за цю роботу».

За словами Гладчука, під час його громадсько-політичної діяльності йому неодноразово пропонували різноманітні хабарі: і грошима, і славою, і посадами. Особливо останнім часом, коли опоненти набрехали в інтернеті, ніби він продажний політик та журналіст. «Я хочу спитати тих, хто намагається купити моє мовчання. Навіщо мені ваші подачки, коли не можна просто бути чесним? Поки ви не знаєте, як на це відповісти, краще мені не телефонуйте. Особливо це стосується партії регіонів. Я не хочу більше чути ніяких брудних пропозицій від злочинної влади» – заявив він, повідомляє «Український інформаційний портал».Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.