nacburo (nacburo) wrote,
nacburo
nacburo

Слідчий Олег Матвєєв підтвердив достовірність «гомосексуальних одкровень» Ляшка

Запись опубликована НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ. Please leave any comments there.

Прокурорський слідчий Олег Матвєєв, який займався справою депутата-бютівця Олега Ляшка, а нині працює заступником голови ДПА, підтвердив достовірність відео, на якому депутат розповідає про свої сексуальні стосунки з чоловіком.

«Це відео було в матеріалах слідства. Тоді відносно Ляшка Олега Валерійовича прокуратурою Києва розслідувалася кримінальна справа про шахрайство в особливо великих розмірах. Він отримав 5 років, відбув менше половини і звільнений умовно-достроково», — розповів Матвєєв.

На питання, яким чином орієнтація Ляшка відносилася до предмета розслідування, Олег Матвєєв відповів: «У Ляшка судимість погашена і розголошувати якісь факти некоректно. Не припускаю, хто це міг зробити. Тоді справа розслідувалася як звичайна рядова».

Хто такий Боря, про сексуальні стосунки з яким нібито розповідає Ляшко, Матвєєв говорити відмовився.

Як повідомлялося, в Інтернеті 6 жовтня 2010 року з’явилося відео, на якому Олег Ляшко визнає свої сексуальні стосунки з чоловіком. Відео, розміщене на YouTube, знято у 1993 році. На ньому — допит Ляшка слідчим прокуратури Києва.

На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім’я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнає, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.

Сам депутат назвав відео фальшивкою і справою рук чорних піарників. Нардеп-гей пообіцяв, що ті хто розповсюдив скандальне відео, «отримають достойну відповідь».

Tags: БЮТ, Батьківщина, Кримінальне оточення Тимошенко, Ляшко Олег, Ляшко гей, Ляшко підор, Олег Ляшко, Олег Матвєєв, Юлія Тимошенко, брехня Ляшка, гомосексуаліст, сексуальні стосунки з чоловіком
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author